Reklam tıklayarak para kazanmak

2016-06-25 11:52:00
Evinizde rahatça kullanabileceğiniz bir bilgisayarınız, online olabileceğiniz bol zamanınız varsa, İnternetten para kazanmanızı engelleyecek bir durum yok demektir. Elinizde ki bu imkanları en iyi şekilde kullanmalısınız. Çünkü bu dijital ortamda para kazanmak ne kadar kolay gözükse de, alternatifler bol gözükse de kullanıcılara sunulan bazı yöntemler tam bir hüsrandır. Bu tarz yöntemleri ballandırarak önünüze koyan sistemlere giriş yaptıktan sonra bir dur diyeniniz olana kadar ya da kazancınızın kuş kadar olduğunu fark edene kadar zamanınızı boşa harcarsınız. Giden zamanınızın yanı sıra, o zamanınızı kullanacak daha iyi bir yöntem bulsanız kazanacağınız para da uçup gitmiş olur. 
 
Zararın neresinden dönülürse kardır mantığı ile daha güvenilir bir para kazanma yöntemine yönelmelisiniz. Reklam tıklayarak para kazanma yönteminin siz elle tutulur hiçbir getirisi olmaz. Şöyle düşünün sizi belli vaatler ile bu sitelere çekiyor ve imkanlarınızın uygun olduğunu neden bu zamanınızı kolay yoldan para kazanarak geçirmediğinizi soruyorlar? Ama reklam tıklama başına verdikleri para 0,0001 dolar gibi neredeyse olmayan bir para. Biz emeğinizi boşa harcayan bu sitelerin size değil, tıkladığınız reklamların sahiplerine para kazandırdığını söylüyoruz.  Kazandığınız parayı istediğiniz gibi çekmeniz mümkün değildir. İstediğiniz gibi çekmek bir yana, paranızı çekmek için koydukları alt limite uğraşmanız aylarınızı alır. Ve günler geçtikçe, hesabınızdaki paranın hala kuş kadar olduğunu fark ettiğinizde bu siteleri kendi kendinize bırakırsınız, tıklamalarınız siteye kar kalır.
 
Kesinlikle para kazanma konusunda işe yaramayacak bu tür yöntemler kolaya kaçmaya çalıştığınızın göstergesidir. Biz her zaman tüm para kazanma yöntemleri ile ilgili makalelerimizde ortaya koyduğumuz konu kolaya kaçmak, internette para kazandırmaz, zaman kaybettirir konusudur.  Kazancınızın olmadığı bir yerde zamanınızı kaybedersiniz. Planlı hareket edip, düzenli çalışırsanız siz önerdiğimiz diğer para kazanma yöntemlerinden para kazanabilirsiniz. Bir işe girmeden önce sizden ne götürüyor ve karşılığında size ne kazandırıyor analiz etmeli, bir heves her duyduğunuz yöntemle yakından ilgilenmemelisiniz.

0
0
0
Yorum Yaz