PTC ile internetten para kazanmak

2016-08-02 14:04:00

Açılımı “Paid To Click” olan PTC, son yıllarda tüm dünyada internetten para kazanmak için kullanılan bir yöntem. Her sabah erken saatlerde işe gitmekten bıkan ve verdikleri emeğin karşılığını alamadıklarından şikayet eden insanlar, para kazanma sorununu PTC sistemi ile çözüyor. Tabi ki internetten para kazanmak için birçok yol var ancak güvenilir bir PTC sistemi ile bu iş çok daha kolay hale geliyor.

Öncelikle PTC sistemi ile internetten para kazanmak için bir bilgisayar dahisi olmanıza gerek yok. Aslında herhangi bir internet sitesine nasıl girilir biliyorsanız, PTC ile internetten para da kazanabilir. PTC sistemi kısaca; reklam tıklayarak para kazanma olarak adlandırılabilir. Öncelikle PTC sistemi uygulayan bir siteye üye oluyorsunuz. İlk aşamada üye olmak için hiçbir ücret ödemeniz gerekmiyor. Yani ücretsiz üye olarak da PTC sisteminden para kazanabilirsiniz ancak kazandığınız para ücretli üyelerinin kazandığından daha az olacaktır. İyi bir başlangıç yapmak için ilk birkaç ay ücretli üye olmadan idare edebilirsiniz. Üye olduğunuz site size her gün belirli sayıda (4-10 arası) reklam linki gönderir. Siz bu reklamlara tıklarsınız ve açılan pencereyi 30 saniye kadar açık tutarsınız. Evet, işte oldu! Sadece bir internet sayfasını 30 saniye açık tutarak internetten para kazanmaya başladınız bile.

Tabi ki birçoğunuz “bu kadar gelir elde etsem ne olacak?” diyor olabilir. Ancak PTC sitelerinden asıl para kazandıran sistem, alt üyelik sistemidir. Size verilen bir linke tıklayarak üye olan insanlar, alt üyeniz olarak kayıt olurlar ve siz de onların tıklayarak kazandığı paradan komisyon alırsınız. Yani siz hiçbir şey yapmadan başkalarının reklamlara tıklaması sayesinde para kazanabilirsiniz. Üstelik alt üye yapmak ile uğraşmak istemiyorsanız, PTC siteleri size kiralayabileceğiniz alt üyelerde sunuyor. İnternetten para kazanma yolları elbette sadece PTC ile sınır değil. Ancak birkaç aylık uğraş sonunda hatırı sayılır bir para kazanmak hayal değil.

Bu sitelerden para kazanmak oldukça karmaşıktır. Eğer daha basit fakat kazançlı bir yöntem istiyorsanız anket doldurarak para kazanmayı deneyebilirsiniz. Anket siteleri üyelerine doldurdukları anket başına ödeme yapar. Anket listesi eğitim paketi bu sitelerin sıralı bir listesini sunuyor. Eğer bu işi yapmak istiyorsanız anket listesinden yararlanabilirsiniz.

3
0
0
Yorum Yaz