2017'de Para Kazanmanın En İyi 3 Yolu

2017-08-22 02:08:00

İnternetteki en harika şeylerden birisi, hemen hemen hiç yatırım yapmadan kendi işinizi kurmaktır. Nerede yaşarsanız yapın, İnternet bağlantınız olduğu sürece çevrimiçi para kazanabilirsiniz . Bu para, sadece internet üzerinde zaman geçireceğiniz ve fazlasıyla vaktiniz kalacağı için, seyahat etmenizi, hobilerden hoşlanmanızı ve ailenizle vakit geçirmenizi sağlar.

İnternet ile ilgili herhangi bir işe başlamak çok kolaydır. Çevrimiçi para kazanma fırsatlarının çoğunda, yatırım ya az yapılır ya da hiç yapılmaz.Elbette, sizin için doğru olan fırsatı bulmak, piyasayı öğrenmek ve işletmeyi kurmak zaman ve çaba gerektirir. Ve bir şeyleri anlamaya çalışırken bol miktarda deneme yanılma olur. Ama en azından bir sürü paranızı buralarda batırmazsınız.

1. Affiliate Marketing

Bu yöntem herkesin en çok para kazandığı yöntemlerden en önemlidir. İllaki etrafınızda bu yöntemden para kazanan birilerini görmüş veya duymuşsunuzdur.

Kısacası, işler böyle işliyor:

Bir web sitesi, blog ya da sosyal medya ya da e-posta bülteni ya da benzeri herhangi bir şeyi kurdunuz. Temelde, bunlardan birisini veya bir kombinasyonunu kullanabilirsiniz ; bu sayede pek çok potansiyel müşteriye sahip olan bir sıcak ortaklık niş pazarı seçersiniz . Örneğin, Amazon ve Ebay bu şekilde olan sitelere bir örnektir.Ürünleri tanıttığınızda, kendi ürünlerinizi satmazsınız. Bunun yerine, bağlı kuruluş haline gelir ve başkalarının ürünlerini pazarlarsınız. Sitenizdeki müşteriler satın almak için bir bağlantıya tıkladıklarında, işlemi tamamlamak için ortak kuruluşunuzun sitesine yönlendirilirler. Tamamlanan her satış için bir komisyon alırsınız. Sevkıyat veya müşteri hizmetleri hakkında endişelenmenize gerek yok!

Bir ortaklık olarak satabileceğiniz tüm farklı ürünleri bulmak için Amazon.com ve CJ Affiliate gibi üst ortak sitelere göz atın ve katılmak isterseniz zaman kaybeden üye olun.

2. Amazon, eBay ve Etsy'de Satış Yapmak

Çevrimiçi satmaya başlamanın en hızlı yollarından biri, "üçüncü taraf" sitelerinin gücünü kullanmaktır. Amazon, eBay ve Etsy gibi e-ticaret devleri, yerleşik olasılık tabanına sahip güçlü satış ve pazarlama platformlarıdır. Milyonlarca insan alışveriş yapmak için bu siteleri ziyaret ediyor. Ve satın almaya hazırlar - sonuçta siteyi ziyaret ettikleri budur.

Bu sitelerde, müşterilerin sunduğunuz ürünlere göz atabildiği kendi "mağazasını" kurmalarını kolaylaştırıyorlar .Kendi web sitenizi veya herhangi bir şey ayarlamanıza gerek yok. Ve yerleşik bir arama özelliği bulacaksınız, böylece ilgili potansiyel müşteriler sizin çevrimiçi mağazanızı bulacaktır.Bu sitelerin tümü ve orada bulunan diğer üçüncü taraf siteleri, çevrimiçi satmaya başlamanın çok kolay bir yoludur, ancak sağlayıcıya ücret ödemeniz gerekir.

Birkaç profesyonel ipucu: ürünlerinizin net, yüksek kaliteli fotoğraflarını kullanın; Ürün açıklamalarınızı ayrıntılı ve spesifik tutun: fiyat belirlemeye yardımcı olması için rakiplerinizin ne talep ettiğine bakın.

3.Blog Kurarak Para Kazanma

İnsanlar daha fazla bilgi edinmek ve satın almak için okumaya devam etmek istiyorlar .Bunlar, sunduğunuz ürünleri yada reklamlar yoluyla, blog gönderilerinde üye linklerle ya da her neyse onu satın almayı ilke edinmiş insanlar.; çünkü ücretsiz içerik sağlıyorsunuz. Sizi tanımaya, sevmeye ve sizlere güvenmek istiyorlar. Ve bu sadece blogunuzu okumak ve pazarlama iletilerinizi de görmek istediğiniz kişidir.Ancak, önemli olan, formların makalelerinde, videolarında ve daha pek çok konuda yararlı bilgiler sık ​​sık ve tutarlı bir şekilde eklerken, web sitenizi (çevrimiçi mağazanızın önü) Google'ın gözünde cazip kılıyor da. Bu, arama motoru sıralamasında daha yüksek görüneceğiniz (çoğu insan ilk sayfanın ötesine geçmez) anlamına gelir. Ve bu, daha fazla insanın - potansiyel alıcılar - sitenize kazandırması demek.

Kaynak: ParaKazan724

4
0
0
Yorum Yaz